Gülten Dayıoğlu Gençlik Edebiyatında 49 Yıl
HABER DETAYI

Üniversitemiz ile Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı İş Birliğinde Ödül Töreni Etkinliği Düzenlenecektir. - Hitit Üniversitesi (11.05.2016)

Üniversitemiz ile Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı tarafından 13 Mayıs 2016 Cuma günü saat 10.00-17.00 arasında Rektörlük Konferans Salonunda tüm gün sürecek bir ödül töreni etkinliği düzenlenecektir.
 
2014 yılında Üniversitemizin davetlisi olarak Çorum’a gelen ve bir söyleşide bulunan Yazar Gülten Dayıoğlu, şehrimizden çok olumlu izlenimlerle ayrılmıştır. Bu sebeple, her yıl farklı bir şehirde ve farklı bir üniversitede yapmakta oldukları Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Ödül Törenini, 2016 yılında Üniversitemiz ev sahipliğinde Çorum’da gerçekleştireceklerdir.
 
Başta Gülten Dayıoğlu olmak üzere, Adnan Binyazar ve Feyza Hepçilingirler gibi Türk edebiyatının çağdaş yazarlarından geniş bir grubun da katılacağı programda; panel, müzik dinletisi, ödül töreni, “Gülten Dayıoğlu ve Kitaplarındaki Dünya” konulu resim ve kompozisyon yarışmasına katılan öğrencilerin eserlerinin sergilenmesi, çeşitli masal kahramanlarını canlandıran Sungurlu MYO öğrencileri tarafından Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullardan gelen öğrencilere Gülten Dayıoğlu’nun kitaplarının okunması gibi bir dizi etkinlik yer alacaktır.
 
Etkinliğe akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz ve tüm Çorum halkı davetlidir.
Not: Haberi kaynağından okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
BU HABER İLE İLGİLİ BAĞLANTILAR
http://www.hitit.edu.tr/Duyurular/2016/5/9/universitemiz-ile-gulten-dayioglu-cocuk-ve-genclik-edebiyati-vakfi-is-birliginde-odul-toreni-etkinligi-duzenlenecektir
BU HABER İLE İLGİLİ RESİMLER
HABER KATEGORİLERİ
Genel Haberler
Vakıf Haberleri
Fuar ve İmza Günü Haberleri
Yeni Kitap Haberleri
Basında Ben
Videolar
Röportajlar
Ödül Törenleri
VAKIF
PUBLISHER'S PAGE
ÖNEMLİ DUYURULAR
FACEBOOK SAYFALARIM
E-POSTA ÜYELİĞİ
Yenilikler, eserler ve imza günlerinden haberdar olmak için e-posta listemize üye olabilirsiniz:
Bulunduğunuz İl:

E-Posta Adresiniz:

SİTE İÇERİSİNDE ARA
Anasayfa | Gülten Dayıoğlu | Kitaplarım | Kitap Katalog | Haberler | Galeri | İletişim
Arkaplan seçenekleri:
Şu an sitede 13 kişi var